czwartek, 26 lipca 2012

wakacje :)


Jeszcze tylko jutrzejsze pakowanie i ruszamy na wakacje :) biorę ze sobą kilka książek, które mam nadzieję przeczytać i zrecenzować potem. Ale czy będzie na to czas? Oby! Bo przecież żadne porządne wakacje nie moga się obyć bez czytelniczej uczty. Ideałem byłoby wyjechać gdzieś tylko samej, mieć tylko dla siebie 24h z każdego dnia i jego większość spędzając na czytaniu. No ale, przez kilkanaścia najbliższych lat opcji takiej nie będzie :))
Jedzimy nad Solinę, mam nadzieję że kiedyś kiedyś zawędrujemy też w Bieszczady. Macie jakieś swoje ulubione miejsca tam? coś do oglądnięcia? coś koniecznego do zjedzenia? Piszcie :))
a tymczasem zyczę Wam,aby wasze wakacje były spędzane w ten sposób, w jaki najbardziej lubicie :)))

7 komentarzy:

 1. Udanego wyjazdu!

  Ja w sumie w Bieszczadach byłam na wycieczce jeszcze w liceum więc nie bardzo pamiętam tamtych regionów. Ale lubię polskie góry. W tym roku wyjazd w tamte rejony na pewno mi nie wyjdzie, ale może w następnym...

  OdpowiedzUsuń
 2. baw się dobrze, odpoczywaj i rozkoszuj lekturą :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Udanych wakacji!!
  A przede wszystkim bezpiecznych :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Miłego i spokojnego wyjazdu, no i słoneczka. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kocham Bieszczady :) Solinę też - tama robi wrażenie. Polecam szlaki w Bieszczadach - zwłaszcza połoniny i Tarnicę z Bukowym Berdem (tam mój narzeczony mi się oświadczył). Warto też obejrzeć kilka cerkwi, chociaż ciężko zastać je otwarte.

  OdpowiedzUsuń